SAPiK – Bijące serce Szczecinka

SAPiK – Bijące serce Szczecinka

Baja Szczecinek jest jednym z wydarzeń w bogatym kalendarzu imprez w Szczecinku. W gronie naszych Partnerów nie mogło więc zabraknąć instytucji, która w tym mieście na imprezach zna się jak nikt – Samorządowej Agencji Promocji i Kultury (SAPiK). SAPiK wspiera nas na wielu polach, m.in. pomagając nam w oprawie ceremonii startu i mety rajdu. Oczywiście pomoc w organizacji rajdu to tylko jedno z bardzo licznych działań, jakie podejmuje ta instytucja. Krótko mówiąc- SAPiK to bijące serce Szczecinka.

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury (SAPiK) to instytucja, która działa na trzech płaszczyznach: kultura – organizując masowe oraz kameralne imprezy, promocja – promując turystycznie i gospodarczo miasto Szczecinek i Powiat Szczecinecki oraz biznes – wspierając lokalnych przedsiębiorców. SAPiK pełni także rolę animatora działań kulturalnych, zapewniającego dzieciom i młodzieży z terenu całego powiatu szczecineckiego dostęp do zajęć pozalekcyjnych w sekcjach, klubach i pracowniach tematycznych.

„Specjalnością” SAPiKu są koncerty – jeden z ostatnich można obejrzeć tutaj:  https://www.facebook.com/watch/?v=615869029274326

Szczegółowe informacje o licznych inicjatywach SAPiKu można znaleźć na stronie: www.sapik.pl