SUP Bass – Z pasją

SUP Bass – Z pasją

SUP Bass to nowy Partner rajdu Baja Szczecinek. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że niewiele mamy ze sobą wspólnego, to jednak mamy bardzo dużo – przede wszystkim to, co robimy, robimy z pasji. Firma SUP Bass, mająca w swojej ofercie przede wszystkim deski SUP – zarówno pompowane, jak i twarde, powstała właśnie z pasji i z myślą o takich samych pasjonatów. Dziś na deskach SUP Bass pływa nawet Mistrzyni Świata, co potwierdza ich najwyższą jakość. Ale deski SUP Bass są na tyle uniwersalne, że można je zastosować nawet… w motorsporcie. Jest to bowiem świetne wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu można np. trenować koordynację i balans. Poznajcie bliżej Firmę SUP Bass.

 

FILOZOFIA

Kiedy pływanie staje się pasją, każdy szczegół ma znaczenie. Dlatego w sprzęcie marki Bass zadbaliśmy o wszystko. Z nami, od samego początku, poczujesz się jak zawodowiec i rozwiniesz swoją pasję. Wiemy, bo też kiedyś zaczynaliśmy!

Wszystko zaczęło się, gdy po latach pływania na innych deskach, wiedzieliśmy czego dokładnie oczekiwać od wymarzonej deski SUP. Postanowiliśmy zaprojektować taką deskę, która w 100% spełni nasze oczekiwania. Od samego początku mieliśmy jeden priorytet: JAKOŚĆ. Wiemy, że nic tak nie zniechęca jak zły, czy źle dobrany sprzęt. Dzięki najwyższej staranności przy projektowaniu oraz zastosowaniu najlepszych materiałów i technologii, daliśmy Wam jedne z najlżejszych, najszybszych i najtrwalszych desek SUP.

Milowym krokiem w produkcji kompleksowego i doskonałego sprzętu do SUP  była kooperacja z polskim, światowej klasy producentem karbonowych wioseł G’Power Paddles.

Połączenie naszej pasji i wiedzy o Stand Up Paddlingu z wieloletnim doświadczeniem w produkcji światowej klasy karbonowych karbonowych wioseł, polskiej fabryki zaowocowało powstaniem wioseł Razor.

Niska waga, wysoka wytrzymałość i doskonałe cechy użytkowe Razor’s bardzo szybko wyznaczyły nowe standardy dla profesjonalnych wioseł SUP. W rodzinie Razor’s nie zabrakło także wiosła, które sprawi, że początkujący poczuje się jak zawodowiec a dziecko z przyjemnością przekuje pasję na życiowy sukces.

Przez dwa ostatnie lata skupiliśmy się na tym, by zwiększyć twoją szansę gdy zapragniesz, stojąc na linii startu z Razorem w dłoni, pierwszy dotrzeć do mety. Jeżeli przyszedł już ten moment… jesteśmy gotowi zaprojektować i wykonać specjalnie dla Ciebie karbonową, customową deskę SUP.

 

HISTORIA

Gdy w 2015 roku zaczynaliśmy, mieliśmy tylko i aż – naszą SUPer Pasję!

Dzisiaj, po latach ciężkiej pracy, mamy jeszcze więcej energii, dzięki której możemy zaoferować Wam:

  • kompleksową ofertę sprzętu SUP Bass (deski pompowane i karbonowe, wiosła karbonowe Razor)
  • cztery SUPer miejscówki byście mogli rozwijać z nami swoją pasję
  • trzy miejsca testowe SUPer Space, byście byli pewni tego co kupujecie

Jesteśmy jedynym polskim producentem mającym w swej ofercie zarówno amatorski jak i profesjonalny sprzęt do Stand Up Paddlingu. Stworzyliśmy dla Was miejsca i przestrzenie do rozwijania pasji i testowania sprzętu.

Nasza historia rozpoczyna się od 2015 roku, kiedy pojawiły się dwa pierwsze testowe modele pompowanych desek SUP Bass. Dzięki stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań i najwyższej klasy materiałów dziś produkujemy, jedne z najlepszych na rynku, pompowane deski SUP. W 2017 roku, dzięki kooperacji ze światowym liderem w produkcji karbonowych wioseł G’Power Paddles, wzbogaciliśmy ofertę Bass o karbonowe wiosła Razor. Dwa lata później wiosła Razor przywożą z Mistrzostw Świata 2019 ISA i ICF trzy medale: dwa złote i jeden srebrny. Dzisiaj, oferta Razor to aż pięć różnych modeli: trzy dla dorosłych i dwa dla dzieci.

Zmotywowani sukcesem wioseł Razor, pod koniec 2019 roku startujemy z produkcją karbonowych, personalizowanych desek SUP #CustomSup. W 2020 roku, do modeli rejsowych dołączają deski wave, allaround i touring. Custom Sup to deski na zamówienie. Jedyne w swoim rodzaju bo ,, krojone na miarę’’ Ridera.

 

Więcej informacji na stronie: https://www.supbass.pl/