Ranczo Panderossa – Odpoczynek idealny

Ranczo Panderossa – Odpoczynek idealny

Ranczo Panderossa już na dobre zagościło w gronie Partnerów Baja Szczecinek. Ci z Was, którzy byli na poprzednich edycjach rajdu, już znają smaki Panderossy, bo koło ich potraw nie można przejść obojętnie, a ich bogracz… mmm! Ale Ranczo Panderossa to nie tylko pyszne jedzenie, ale przede wszystkim miejsce, gdzie można wspaniale wypocząć wśród zieleni i zwierząt. Po prostu odpoczynek idealny!

Ranczo Panderossa

Miejsce położone jest na Pojezierzu Drawskim pomiędzy m. Szczecinek a w. Gwda Wielka, kierunek na Słupsk, nad jeziorem Wielimie. Ośrodek mieści się na 30ha terenu łąk i lasów z bezpośrednim dostępem do jeziora i własną plażą. Piękne tereny, bogactwo ptaków wodnych na czele z czaplą siwą i kormoranami. Obfitość zwierzyny i runa leśnego, jelenie, sarny, zające spotkać można każdego ranka lub wieczora. Przez jezioro przepływa rzeka Gwda, która stanowi nie lada atrakcję dla amatorów spływów kajakowych.

Namioty typu Glamping wynajmowane przez gości znajdują się na polach otoczonych lasem, łąkami, na których pasą się zwierzęta, takie, jak owieczki, barany, kozy czy kucyki. Wzdłuż terenu ośrodka znajdują się trzy plaże, w tym jedna piaszczysta. Położenie, możliwości organizacyjne, atrakcje, fachowość obsługi oraz organizatorów pozwoli zaliczyć czas spędzony na Ranczo Panderossa do udanych!

ul. Jeziorna 36
78-422 Gwda Wielka
tel. +48 94 375 71 01,
kom. +48 575 422 227,

www.panderossa.pl