Polaris Polska – Bezdroża nam po drodze

Polaris Polska – Bezdroża nam po drodze

Polaris Polska dołączył w tym roku do grona Partnerów Baja Szczecinek. Dołączył nieprzypadkowo, bowiem łączy nas bardzo wiele. Przede wszystkim to, że bezdroża są nam po drodze. Rajdy cross-country to swoista podróż w nieznane, poza utartymi szlakami, a z takimi pojazdy ATV (quady) i UTV (SSV) radzą sobie najlepiej. Polaris Polska podąża za najnowszymi trendami, a wręcz je kreuje, a my również w organizacji rajdu bierzemy pod uwagę wszelkie rajdowe nowości. Na Baja Szczecinek będzie można zobaczyć w akcji najnowszy model pojazdu UTV marki Polaris – RZR PRO XP (robi wrażenie!), nie zabraknie także zawodników na quadach tej marki.

 

Pojazdy Polaris

Wkrocz do świata off-roadu i przeżyj przygodę pełną błota, kurzu i emocji, których nie sposób porównać z niczym innym. Jeśli prędkość to twoja druga natura, a do szczęścia nie potrzeba ci ani grama asfaltu, przebieraj spośród dziesiątek modeli quadów sportowych, rekreacyjnych i młodzieżowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Znajdziesz u nas jedno- i dwuosobowe pojazdy UTV oraz ATV marki Polaris, będącej uznanym producentem maszyn, dla których naturalnym środowiskiem są bezdroża.

 

Pojazdy UTV — zawładnij bezdrożami

Maszyny off-roadowe marki Polaris to nie tylko czysta rozrywka i sportowe zmagania. W naszej ofercie znaleźć można modele UTV przeznaczone do specjalnych zadań w trudnych warunkach terenowych. Tego typu maszyny są powszechnie stosowane w rolnictwie, branży leśnej oraz we wszystkich innych miejscach, gdzie nie sposób uświadczyć utwardzonej nawierzchni. Pojazdy UTV to również możliwość podróży w nieco większych grupach — na naszej stronie online znajdziesz modele czteroosobowe, dwuosobowe oraz pojazdy młodzieżowe.

 

Więcej na stronie: https://www.polarisatv.pl/