Kibice 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportów samochodowych do śledzenia na żywo przebiegu rajdu.

Organizator nie przewiduje opłat za parkowanie samochodów i możliwość oglądania rajdu. Kibice mogą także bez przeszkód wejść do miasteczka rajdowego, w którym zespoły rajdowe serwisują samochody.

Uwaga: odcinki specjalne umieszczone są w większości na terenie niedostępnym dla ruchu. Dojazd jest możliwy praktycznie tylko do stref kibica. Jazda po innych szlakach jest niedopuszczalna i grozi wtargnięciem na odcinek specjalny! Narażacie się też na mandaty ze strony straży leśnej.

Mapy

SS 1 (prolog)

Prolog odbędzie się 28 września na terenie dawnego poligonu w okolicy Szczecinka. Pierwszy zawodnik powinien wystartować na trasę oesu o 15.30. Rywalizacja powinna potrwać do godz. 18.00.

Sobota (29 września) to dla wszystkich zawodników trzykrotny przejazd odcinka „Czarne” (65,3 kmx3). Start pierwszego zawodnika: o 7.45, 11.15 i 14.45. Rywalizacja będzie trwała praktycznie non-stop, jedynie z małymi przerwami, do godz. 17.30-18.00.
Uwaga! Dojazd do hopy „Kufla” będzie wyglądał nieco inaczej niż w poprzednich latach. Zostały przygotowane tablice z białym napisem i strzałką „hopa Kufla”, które będą ustawione w odpowiednich miejscach. Będzie również niebieska taśma na przecięciu z trasą rajdu i ekipa sterująca ruchem kibiców.

Ceremonia wręczenia nagród w parku serwisowym w Szczecinku o 19.30 i 20.30.

Do pobrania i wygodnego wydruku: pdf z mapami w formacie A4.

Szukajcie na trasie takich oznaczeń – wtedy będziecie wiedzieli, że jesteście na dobrej drodze 🙂 Do stref kibica dojedziecie osobowym samochodem!