Media 2017

Media – kontakt:

Andrzej Jedynak
tel. +48 601 25 66 15
e-mail: pr@bajaszczecinek.pl

Komunikaty prasowe:

Poniżej znajdą Państwo komunikaty prasowe oraz zdjęcia do bezpłatnego wykorzystania w publikacjach prasowych. Osoby zainteresowane zdjęciami o wyższej rozdzielczości proszone są o kontakt.

Informacja prasowa nr 1, 20 września 2017
Nowe trasy, czołowi zawodnicy
Poligon w Czarnem jest doskonale znany kierowcom ścigającym się w rajdach cross country, ale w tym roku rajdowa kawalkada po raz pierwszy zawita też na poligon Okonek oraz do bazy w Szczecinku. Listę zgłoszeń otwiera polsko-czeski duet Miroslav Zapletal-Bartosz Momot.
Pobierz
Informacja prasowa nr 2, 22 września 2017
Zaskakujący prolog
Piątek upłynął rajdowcom pod znakiem deszczu, który czasem tylko zmieniał się w mżawkę. Na szczęście wypogodziło się przynajmniej na uroczysty start w centrum Szczecinka, dzięki czemu zgromadzona publiczność miała okazję poznać głównych aktorów tego przedstawienia. Wieczorem rozegrany został prolog, który wprowadził nieco zamieszania do klasyfikacji.
Pobierz
Informacja prasowa nr 3, 24 września 2017
   Szybkie Czarne, mokry Okonek
Załogi chwaliły różnorodność prób rajdu Baja Szczecinek. Mimo padającego deszczu nie sprawiły one większych problemów. Odcinki specjalne miały łącznie ponad 200 km, a rajd wprowadził nieco zmian w klasyfikacji mistrzostw Polski. Świetnie na trasie radziły sobie pucharowe Dacie.
Pobierz